Menu

Autoklampiarske práce

Sprostredkúvame služby aj v oblasti autoklampiarskych prác, spolu so zmluvným servisom Kooperativa a Komunálna poisťovňa. Skúsení odborníci v oblasti klampiarstva si precízne poradia s každou opravou na vašom vozidle. 

Karosárske práce

Zabezpečujeme kompletnú opravu karosérie všetkých vozidiel. Na vozidle odvádzame detailnú a profesionálnu prácu, vďaka čomu vozidlo opäť plne funkčné a vizuálne nepoškodené. Pri odbornej oprave karosérie nadobudne váš automobil predchádzajúci vzhľad a funkčnosť. 

Autoklampiar Nové Zámky

V oblasti autoklampiarskych prác ponúkame opravu ťažko aj ľahko havarovaných vozidiel. Taktiež sa zameriavame na opravu poškodených dielov a dodanie nových. O vaše vozidlo sa postará tím skúsených a profesionálnych odborníkov.

Vyrovnávanie karosérie na rovnacej stolici  

Rovnacia stolica predstavuje výborný spôsob pri prevádzaní akýchkoľvek klampiarskych prác. My ju využívame na presné a precízne vyrovnanie karosérie vášho vozidla. Vďaka špičkovej technike a správnemu vybaveniu tak vaše vozidlo bude vyzerať ako nové. 

Leštenie svetiel

Leštenie svetiel sa využíva najmä po dopravných nehodách. Po vyleštení sú svetlá ako nové a nejavia sa na nich žiadne známky poškodenia. Zároveň leštenie svetiel podporuje vašu viditeľnosť na ceste a šetrí vysoké náklady za výmenu svetiel. 

Naše služby

autoservis Autoservis
Pneuservis Pneuservis
dekarbonizácia motora Dekarbonizácia
Klampriarske práce Autoklampriarske práce
Oprava klimatizácií Oprava klimatizácií
Príprava na STK & EK Príprava na STK & EK
Výmena čelných skiel Výmena čelných skiel
Výmena oleja Výmena oleja
Odťahová služba Odťahová služba
3D Geometria 3D Geometria