Menu

Autoservis

Získať kvalitné služby autoservisu môže byť v dnešnej dobe pomerne náročné. Je potrebné si starostlivo vyberať a overovať jednotlivé firmy, ich prácu a časovú flexibilitu. Vieme, že vaše vozidlo si zaslúži dokonalý servis pre vaše vozidlo. Snažíme sa čo najlepšie časovo zosúladiť a podľa možnosti poskytnúť čo najrýchlejšie potrebné servisné služby. 

Oprava auta 

Medzi naše služby patrí tiež oprava automobilov. Pri oprave vášho vozidla používame špičkovú techniku, vďaka ktorej sa vozidlo po oprave dostáva do najlepšej kondície. Vaše vozidlo vieme okamžite zdiagnostikovať, servisovať a priniesť vám tak časovo prijateľnú, ale zároveň aj hĺbkovú a kvalitnú opravu akýchkoľvek motorových vozidiel. Oprava je zároveň realizovania špičkovými odborníkmi, ktorí majú v tejto oblasti množstvo skúseností. 

Oprava autoelektriky

V našich službách nájdete aj opravu autoelektriky pre všetky motorové vozidlá. Aj v tejto oblasti poskytujeme nadštandardné služby a rýchlu a efektívnu prácu. Autoelektrika je odvetvie automobilového priemyslu, ktoré si vyžaduje určité odborné znalosti a preto je táto oblasť opráv omnoho náročnejšia. Pomocou špičkovej techniky a odborných znalostí tak vieme profesionálne a odborne servisovať aj autoelektriku vášho vozidla. 

Férový servis

Naša spoločnosť sa zameriava predovšetkým na kompletné služby za férové ceny. Snažíme sa tiež o čo najodbornejšie servisovanie a diagnostikovanie porúch, aby sme tak zaručili kompletný servis na vaše vozidlo, s ktorým budete na 100% spokojný. Spokojnosť zákazníka je základom každej úspešnej spoločnosti a preto sa snažíme, aby každý zákazník odchádzal spokojný. Snažíme sa našu prácu odviesť čo najlepšie a zároveň časovo najprijateľnejšie. Snažíme sa vám priniesť to najlepšie z oblasti autoservisu. Náš servis je vám k dispozícii neustále a teší sa každému novému zákazníkovi, ktorý nám s dôverou zverí svoje vozidlo.

Naše služby

autoservis Autoservis
Pneuservis Pneuservis
dekarbonizácia motora Dekarbonizácia
Klampriarske práce Autoklampriarske práce
Oprava klimatizácií Oprava klimatizácií
Príprava na STK & EK Príprava na STK & EK
Výmena čelných skiel Výmena čelných skiel
Výmena oleja Výmena oleja
Odťahová služba Odťahová služba
3D Geometria 3D Geometria